Een recept voor heerlijk fruitwater is onze tweede opdracht van de Mama challenge 2017. Een heerlijk koel en fris zomer drankje.
Fris zomer drankje
Vooral in de zomer drinken we veel water. Door een paar eenvoudige ingrediënten aan het water toe te voegen smaakt het niet alleen lekkerder, het staat ook nog eens heel gezellig!
Wat heb je nodig:
- Spa rood
- Citroen of limoen
- Munt
- Ijsblokjes
- Diepvriesfruit
- Stampertjes
Normaal gesproken drink ik het liefst water zonder bubbels, omdat ik er een beetje een vreemd smaakje aan vind zitten. Met deze ingrediënten smaakt water met een bubbeltje wel érg lekker!
Je kan natuurlijk ijsblokjes met fruit erin maken, maar ik heb diepvriesfruit erin gedaan. Smaakt lekker én staat ook nog eens leuk! Met een paar blaadjes munt erin geeft het net dat beetje extra. Geniet van een heerlijk fris zomers drankje!
Bubbels mét
Deze ingrediënten zijn ook heel erg lekker in een glaasje Hugo. De kinderen een glaasje zonder en mama een glaasje mét 😉 .
Proost!
Lees ook: Spoetnik maken.
Wat drink jij het liefst in de zomer? Heb jij weleens fruitwater gemaakt? Deel dan jouw lekkere recept hieronder.
Ik heb me gisteren een Mojito besteld naast het zwembad. Daar kan ik zo soms eens echt van genieten!
Dit ziet er een heel lekker drankje uit!
Ik drink vooral thee en spa rood. Ik vind jouw drankje prachtig om te zien!